PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1322}

Szał

Frenzy
7,2 7 179
ocen
7,2 10 1 7179
7,0 9
ocen krytyków
Szał
powrót do forum filmu Szał

Po scenie duszenia Pani Blaney uwieńczonej widokiem jej wywalonego języka i naszym
niepohamowanym wybuchy śmiechu, wyłączyłam ,bo więcej bym nie zniesła...
Filmu nie oceniam- bo nie oglądnęłam...

ocenił(a) film na 8
zarazzapomnelogin

Ta scena również mnie rozbawiła, ale postanowiłem oglądać dalej. Trzeba spojrzeć na starsze filmy z nieco innej perspektywy i tak właśnie się starałem zrobić. Jednak film jest ciekawy, jak na 1972 rok to akcja jest bardzo fajnie poprowadzona, fabuła w miarę ok i byłem jednak ciekaw jak to się wszystko rozwinie i skończy. Zachęcam cię, do obejrzenia jeszcze raz tego filmu. Jak nie teraz to w przyszłości :))

ocenił(a) film na 7
LurpakButter

film fajny, a czarny humor jest w wielu jego filmach

ocenił(a) film na 7
zarazzapomnelogin

Przecież ten film to czarna komedia, więc nie wiem o co chodzi. Śmieszne sceny to są dopiero później (najlepsza jest akcja w ciężarówce ;p). Właśnie tym się ten film wyróżnia spośród całej twórczości Hitcha i jest to zabieg jak najbardziej celowy. Obejrzyj go jeszcze raz, ale z trochę większym dystansem. Dla mnie dobry, chociaż daleko mu do najlepszych dzieł Alfreda.

Flaku

Czarny humor to też znak rozpoznawczy Hitcha. Nie widziałem wszystkich jego filmów ale we wszystkich jest humor.

Koshara

we wszystkich, które znam* edycja śpi, a ja opuszczam frazy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones