PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1322}

Szał

Frenzy
7,2 7 175
ocen
7,2 10 1 7175
7,0 9
ocen krytyków
Szał
powrót do forum filmu Szał

Oglądałem ten film niedawno, ostatni raz widziałem go jakieś 10 lat temu.
Teraz spojrzałem na niego z innej perspektywy. Przede wszystkim jest brutalny jak na tamte lata. Scena na ciężarowce z trupem jest mocna. Może trochę przesadzam ale trochę mnie te scena zaskoczyła. Poza tym czarny humor jest tu wspaniały. Jest tez odwrócenie motywu, śledzimy poczynania zbrodniarza. Polecam, jeden z lepszych filmów mistrza.

ocenił(a) film na 9
MikeWodzowski

Rękami i nogami podpisuję sie pod tą wypowiedzią. Byłoby 10, gdyby nie bezmyślne wkopanie się pana Ruska poprzez podrzucenie rzeczy Babs głownemu bohaterowi. Było do przewidzenia, że go dorwą, bo i sekretarka z agencji i kelnerka z przydroznego zajazdu go widziały. Tak więc 9,5/10, bo "Szał" lepszy jest dla mnie nawet od "Liny". PS. Kulinarne sceny komiczne nie do zapomnienia. :))

ocenił(a) film na 9
VenusInFurs

film niesamowity mimo że od poczatku wiemy kto jest mordercą.klasyczny kryminał.dla mnie w pierwszej 5 hitchcocka obok m jak morderstwo,pólnoc północny zachód,psychozy i rebeki.
noi to zakończenie: nie ma Pan krawata Panie Rusk !!!
9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones