PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1322}

Szał

Frenzy
7,2 7 179
ocen
7,2 10 1 7179
7,0 9
ocen krytyków
Szał
powrót do forum filmu Szał

!!!

ocenił(a) film na 7

Jakże się ucieszyłam gdy zobaczyłam, że Szał miał lecieć na tvp1 wczoraj, co prawda w środku nocy - 2:15.. włączam kanał a tam kolorowe paski informujące o zakończeniu programu....;////////

ocenił(a) film na 8
Sigerson

Kolorowe paski były na tvp2, a film na tvp1.

Elmer

Nieprawda - nastawilem nagrywarke na tvp1 - nie bylo filmu

ocenił(a) film na 7
Elmer

kolorowe paski były ina tvp1 i tvp2 ;/

ocenił(a) film na 7
Sigerson

na TVP wyjątkowo często się zdarza - ja już z 10 razy nagrałem paski..

Sigerson

Mam to samo! Nastawilem sobie magnetowid, dzis sie naszykowalismy z zona na ogladanie, a tam TVP S.A. na kolorowych paskach przez 2 godziny! Myslalem, ze mnie szlag jasny trafi! Za to place abonament, zeby takie numery odstawiali?!

ocenił(a) film na 8
Art

Dziwne, bo ja akurat oglądałem na tvp1 i na tym programie nie miałem żadnych pasków, w przeciwieństwie do tvp2.

ocenił(a) film na 8
Art

Ja nagrałam i właśnie oglądam film. Nie było zakłóceń. Zaskakujący film, inny od reszty jaką widziałam Hitchcock, choć znawcą jego filmów nie mogę się nazwać. Mnie podobał się.
Może jakaś awaria przekaźnika i w niektórych miastach film był, a w innych nie było...hm. Choć faktycznie bardziej logiczne byłoby wytłumaczenie, że nagrałaś po prostu tvp2. Każdemu może się zdarzyć, niestety coś wiem na ten temat..

sylbow

Witaj! Przepraszam , że piszę po tak długim czasie, ale czy masz może film "Szał" ? Czy mogłabyś przesłać mi kopie filmu na płycie DVD lub kasecie wideo? W zamian chętnie prześlę Ci inne filmy. Podaj tytuły, lub aktorów, prześlę Ci kopie, jeśli tylko dany film mam (a mam sporo filmów). Pozdrawiam - Irena, emerytka.

Sigerson

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-nie-nadaje-naziemnie-w-nocy-bo-oszczedz a i to tyczy się analogów i cyfrówek zarówno

adeck92

No i wszystko jasne. W artykule pisza, ze TVP oszczedza na nadawaniu. Czyli czas zaczac oszczedzac na abonamencie.

ocenił(a) film na 9
Art

ale wszystkim wam powiem ze niema co sie cieszyc, nagrywajac film np z dziadowskiej tvp i podobnych co jakies 15minut wklejaja reklame konkursow smsowych lub zapowiedzi innych filmow. a jest to bardzo rozpraszajace i wkurzajace, niemalze to uniemozliwia archiwizacje tych filmow,

jedynie TCM nie ma takich idiotycznych pomyslow jak tvp i im podobne stacje

KinoManiak_12

na tvp przeciez nie ma reklam w czasie filmow

adeck92

Zapraszam do zagłosowania w mojej ankiecie na najlepszy film Hitchcocka na moim blogu; http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926 Za oddanie głosu będę wdzięczny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones